• عقل از کف داده و دل در دست گرفته اند و از بزرگی این دل بهره برده و در پی کشف دور دستهای فیزیک و متافیزیک هستند. از غیب می گویند، فلسفه خلقت انسان در روز ازل می دانند و از سرانجام تاریخ می نویسند


  ادامه مطلب... • ظاهرا هر که در این طریق پیشتر رفته سولاتش نیز پیشتر رفته و بر ابهاماتش افزون گشته. می روی تا بدانی و با هر گام بیشتر دانی که نادانی.


  ادامه مطلب... • گاهی قصد گفتن حرفی نداری و خود سر ریز می شود! گاهی به حرف می آورند ترا! گاهی اگر پاسخ نگویی گمان می کنند که لالی! گاهی سخن می گویی به امید شنیدن حتی یک کلمه از آنکه ...


  ادامه مطلب... • گاهی حرفی زده می شود که قصد گفتن نداشته ای! گاهی به اشتباه متنی منتشر می شود که قصد انتشار نداشته ای! بعدا باید بر آن عکسی افزود و خلاصه ای.


  ادامه مطلب... • بسیار نوشتم، بسیار خواندم، بسیار ملاقات بزرگواران بسیار مرا بسیار تغییر داد. خلوت اتاق من جای اندیشیدن بود و شنیدن بیش از نوشتن. اکنون احساس می‌کنم که بسیار بسیار شده است مرا سماع در بازار و فریاد بر مناره!


  ادامه مطلب...

آموزش طریقه استفاده از سرسره

چند وقتی است که بخشهای مختلف دولتی و به صورت خاص شهرداری ها در آماده سازی امکانات رفاهی شهری مانند پارکها و بوستانها سنگ تمام گذاشته اند و واقعا پارکهای امروزی با پارکهای زمان کودکی ما قابل مقایسه نیستند. همچنین در بخش مردمی جامعه، استفاده از اتومبیلهای گرانقیمت و موتورسیکلتهای متفاوت در مقایسه با یک دهه یا دو دهه گذشته رویه کاملا خاصی به خود گرفته است. در کنار این زندگی مدرن و مرفه در بخش قابل توجهی از جامعه، فرهنگ استفاده از این امکانات رشد اندکی داشته است. منظورم از این معضل فقط موتورسواران بی مبالات، اشخاص پر سروصدا و مزاحم در محیطهای تفریحی و پارکها و یا سارقان و متخلفان آشکار و پنهان نیستند. گاهی اوقات هنگام رانندگی موقع گردش به راست یا به چپ وقتی فراموش می کنم از چراغ راهنما استفاده کنم احساس بسیار بدی دارم و احساس میکنم در همین موارد ابتدائی هنوز نیاز به آموزش دارم.

1387/04/08

تعداد بازدید:1718
نظرات شما

مسئولیت نظرات ارائه شده در این صفحه با شخص نویسنده آن است و اینجانب فقط مسئول پاسخ های خود هستم.