• عقل از کف داده و دل در دست گرفته اند و از بزرگی این دل بهره برده و در پی کشف دور دستهای فیزیک و متافیزیک هستند. از غیب می گویند، فلسفه خلقت انسان در روز ازل می دانند و از سرانجام تاریخ می نویسند


  ادامه مطلب... • ظاهرا هر که در این طریق پیشتر رفته سولاتش نیز پیشتر رفته و بر ابهاماتش افزون گشته. می روی تا بدانی و با هر گام بیشتر دانی که نادانی.


  ادامه مطلب... • گاهی قصد گفتن حرفی نداری و خود سر ریز می شود! گاهی به حرف می آورند ترا! گاهی اگر پاسخ نگویی گمان می کنند که لالی! گاهی سخن می گویی به امید شنیدن حتی یک کلمه از آنکه ...


  ادامه مطلب... • گاهی حرفی زده می شود که قصد گفتن نداشته ای! گاهی به اشتباه متنی منتشر می شود که قصد انتشار نداشته ای! بعدا باید بر آن عکسی افزود و خلاصه ای.


  ادامه مطلب... • بسیار نوشتم، بسیار خواندم، بسیار ملاقات بزرگواران بسیار مرا بسیار تغییر داد. خلوت اتاق من جای اندیشیدن بود و شنیدن بیش از نوشتن. اکنون احساس می‌کنم که بسیار بسیار شده است مرا سماع در بازار و فریاد بر مناره!


  ادامه مطلب...

آفتابگردان سحرآمیز

امسال فرصتی پیش اومد تا بتونم با یه باغچه کوچیک که غرق در آشغال و علفهای هرز بود رفیق بشم و چند ماهی هست که روزی 3، 4 ساعت از وقتمونو با هم میگذرونیم. این دوست جدیدم آخر معرفت و بخشش و دست و دلبازیه. در مقابل مقدار کمی آب، کود، هرس و وجین تا حالا نزدیک به 100 کیلو میوه و سیفی جات مثل انار، گیلاس، زردآلو، خیار، کدو، گوجه، بادنجون، فلفل، هندونه و سبزیجات مثل ریحون و نعنا و ... داده. اگه بگذریم از اون همه گل آفتابگردون، گازانیا، محمدی و غیره، یه گل آفتابگردون کاشتم که کمی بیشتر از بقیه روش وقت گذاشتم. از طرفی حس رقابتش رو تو جذب آب و نور تحریک کردم، از طرفی هم احتیاجاتش رو به موقع و به جا تامین کردم تا به جایی رسید که حالا حتی نمیتونم با نردبون قدش رو اندازه بگیرم.

1387/04/06

تعداد بازدید:1756
نظرات شما

مسئولیت نظرات ارائه شده در این صفحه با شخص نویسنده آن است و اینجانب فقط مسئول پاسخ های خود هستم.