• عقل از کف داده و دل در دست گرفته اند و از بزرگی این دل بهره برده و در پی کشف دور دستهای فیزیک و متافیزیک هستند. از غیب می گویند، فلسفه خلقت انسان در روز ازل می دانند و از سرانجام تاریخ می نویسند


  ادامه مطلب... • ظاهرا هر که در این طریق پیشتر رفته سولاتش نیز پیشتر رفته و بر ابهاماتش افزون گشته. می روی تا بدانی و با هر گام بیشتر دانی که نادانی.


  ادامه مطلب... • گاهی قصد گفتن حرفی نداری و خود سر ریز می شود! گاهی به حرف می آورند ترا! گاهی اگر پاسخ نگویی گمان می کنند که لالی! گاهی سخن می گویی به امید شنیدن حتی یک کلمه از آنکه ...


  ادامه مطلب... • گاهی حرفی زده می شود که قصد گفتن نداشته ای! گاهی به اشتباه متنی منتشر می شود که قصد انتشار نداشته ای! بعدا باید بر آن عکسی افزود و خلاصه ای.


  ادامه مطلب... • بسیار نوشتم، بسیار خواندم، بسیار ملاقات بزرگواران بسیار مرا بسیار تغییر داد. خلوت اتاق من جای اندیشیدن بود و شنیدن بیش از نوشتن. اکنون احساس می‌کنم که بسیار بسیار شده است مرا سماع در بازار و فریاد بر مناره!


  ادامه مطلب...

با مدیران ICT منطقه 10 دانشگاه آزاد

دیروز و امروز سمیناری دارم با مدیران ICT منطقه 10 دانشگاه آزاد که تقریبا شامل واحدهای شمال و شمال شرق کشور می شود. سمینار در زمینه مدلسازی فرایندها در دانشگاه آزاد است و مخاطبین مدیران ICT هستند که با جدیت و سرعت در حال سازماندهی و بهینه سازی فرایندهای دانشگاه خود با استفاده از اصول مدیریت نوین و با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات هستند. گذشته از مباحث سمینار، برگزاری این سمینار از دو جهت برای من جالب هستند.
اول آنکه فرصت آشنایی پیش آمد با مدیرانی که همکارم هستند و احتمالا زمینه همکاری و استفاده از تجارب آنها در آینده برای من مغتنم است. علاوه بر آن ملاقات با دوستانی که از گذشته با آنها آشنایی داشتم مانند آقایان نورائی، امامی، شریعتی و بازگشت به خاطرات سالهای قبل که برای من شیرین است.
دوم آنکه از آنجا که برای چند سالی در دانشگاه آزاد واحد شاهرود رئیس اداره اطلاعات، آمار و کامپیوتر بودم، برگزاری سمینار در دانشگاه آزاد زنده کردن خاطراتی بود که تبسمی را برای من به ارمغان دارد. حدودا ده سال پیش ورود من به دانشگاه آزاد همراه بود با اسمی به نام آقای مهندس توحیدی که تلخ ترین خاطرات من در دانشگاه آزاد مربوط به ایشان است. اقای مهندس توحیدی از جمله کسانی هستند که تجربه و دانش ایشان به همراه تلاش و پشتکار بینظیرشان در زمینه کامپیوتر نه تنها در دانشگاه آزاد واحد شاهرود حتی در دیگر قسمتهای شهر شاهرود غیر قابل انکار است. ایشان در زمانی نام کامپیوتر و خدمات آن را وارد شاهرود کردند که کمتر کسی در سطح کشور با این مفاهیم آشنایی داشت و فعالان امروزی این عرصه مانند خودم در آن زمان کودکانی بودند در پی توپی پلاستیکی راه راه. متاسفانه در آن زمان ورود من همراه شد با خداحافظی ایشان از دانشگاه و متاسفانه محروم شدن شهر شاهرود از خدمات ایشان. جالب آنکه ایشان در این مورد آنقدر مظلوم واقع شده اند که حتی در سایت دانشگاه آزاد واحد شاهرود همه خدمات ایشان در دانشگاه آزاد به اسم من درج شده است. در واقع همه خدماتی را که به نام من درج کرده اند هیچکدامشان را من انجام نداده ام و زمانی که سیستم را تحویل گرفتم همه این موارد توسط ایشان انجام شده بود. خداوند قدردان زحمات ایشان باشد.

1387/05/21

تعداد بازدید:1809
نظرات شما

مسئولیت نظرات ارائه شده در این صفحه با شخص نویسنده آن است و اینجانب فقط مسئول پاسخ های خود هستم.