• ساعتها به سخنانتان می اندیشم ولی پاسخ ندادنم را فقط به حساب آن بگذارید که حرفی نیست. خواستید بمانید و نگاههای ارزشمندتان را نثار در و دیوار این اتاق نمایید و اگر رفتید ...


  ادامه مطلب... • شب از نیمه گذشته است و من در سیاهی دود بعد از نیمه شب، موجهای رسیده به ساحل را می شمارم. صدای بی تابانه علی زندوکیلی افکارم را با خود همراه می کند و شمردن را فراموش می کنم. عدد معنی خود را از دست می دهد و موجهای علی الدوام زندگی به سینه ساحل می خوابند.


  ادامه مطلب... • امان از داغ تابستان! لهیب آتشش در من، هوای سرد و غمگینش هوای تو! امان از داغ آن حسی که خواندی شهوتش اما، من از آن آتش خواهش هنوزم سخت سوزانم.


  ادامه مطلب... • ناخودآگاه جمعی شما که بهتر از شما از مشکلتان و جهان غیب و عوالم عالم مثال و آیه ای در قران و شاه بیتی در دیوان حافظ باخبر است با سینک شدن شما را وادار به باز کردن آن صفحه ای می کند که درمان هم در اوست.


  ادامه مطلب... • ظریفی می گفت بوعلی سینا که در پنج سالگی قرآن را حفظ بود و از زندگی و داشتن خانواده و سکونت در یک شهر و دیار گذشت تا نمی دانم چه کند، اکنون نیست و رفته است.


  ادامه مطلب...

اعتماد به نفس

برخلاف مرگ که میگن خوبه ولی واسه همسایه! اعتماد به نفس یک خصلت خیلی خوبه اما واسه صاحبش. بعضی ها اونقدر اعتماد به نفس دارن که درست چند ثانیه پس از پایان یک رقابت حتی اگه بازنده باشن خودشونو پیروز بدونن. یا اینکه در رابطه با دوستانشون این حس رو داشته باشن که خیلی از بقیه برتر هستن و این بقیه پایین انگاشته شده خیلی دوست دارن از محضرشون کسب فیض کنن. اگرچه این اعتماد به نفس بیش از حد باعث نوعی آرامش در شخص میشه، یه بدی هم داره اونم اینه که صاحب یه همچین اعتماد به نفسی هیچوقت به فکر اطلاح و بهبود شرایط خودش نیست.

1387/03/28

تعداد بازدید:1266
نظرات شما

مسئولیت نظرات ارائه شده در این صفحه با شخص نویسنده آن است و اینجانب فقط مسئول پاسخ های خود هستم.

جالبه!!! - 1387/03/30:
- آره واقعا اعتماد به نفس زیادی اصلا اصلا اصلا خوب نیست.
پاسخ: شكسته نفسي مي فرماييد.