• هیچ چیز به دلچسبی خوابی با طعم رویایی از قصیده آبی خاکستری سیاه نیست. یاد حمید مصدق همیشه حالم را خوب می کند.


  ادامه مطلب... • درختی که باری ندارد جز سایه ای در یک روز داغ ماه رمضان در توقفگاهی از جاده‌ای پررهگذر که همه می گذرند جز من و تو! من که هنوز پشت به جاده ایستاده ام و تو که دیگر رو به جاده نشسته نیستی!


  ادامه مطلب... • وقتی فقط خودم منظور از این کلام را می دانم و حتی زیرک ترین خوانندگان هم حق دارند که منظورم را به کمال درنیابند، پس چرا می نویسم؟!


  ادامه مطلب... • شنیده بودم که پونه بر در لانه مار سبز می شود، باور نکردم! خواستم مهر سکوت بر زبان داشته باشم اما خانه در میان دشتی از پونه بنا کرده ام.


  ادامه مطلب... • شاید امروز! شاید فردا! شاید هفته ای دیگر! همسفری نیست. نه منتظر است کسی در مقصد! و نه می افشاند آب کسی به جا پایم! آرزو می کردم همسفرم باشی!


  ادامه مطلب...

اعتماد به نفس

برخلاف مرگ که میگن خوبه ولی واسه همسایه! اعتماد به نفس یک خصلت خیلی خوبه اما واسه صاحبش. بعضی ها اونقدر اعتماد به نفس دارن که درست چند ثانیه پس از پایان یک رقابت حتی اگه بازنده باشن خودشونو پیروز بدونن. یا اینکه در رابطه با دوستانشون این حس رو داشته باشن که خیلی از بقیه برتر هستن و این بقیه پایین انگاشته شده خیلی دوست دارن از محضرشون کسب فیض کنن. اگرچه این اعتماد به نفس بیش از حد باعث نوعی آرامش در شخص میشه، یه بدی هم داره اونم اینه که صاحب یه همچین اعتماد به نفسی هیچوقت به فکر اطلاح و بهبود شرایط خودش نیست.

1387/03/28

تعداد بازدید:1589
نظرات شما

مسئولیت نظرات ارائه شده در این صفحه با شخص نویسنده آن است و اینجانب فقط مسئول پاسخ های خود هستم.

جالبه!!! - 1387/03/30:
- آره واقعا اعتماد به نفس زیادی اصلا اصلا اصلا خوب نیست.
پاسخ: شكسته نفسي مي فرماييد.