• کافی است! عطر بهشت هم برای خودتان. عطر بهشت سزاوار سحرخیزانی است که به بانگ مرد حق بر میخیزند و ذکر حضرت حق می گویند. یادم نکنید که نمی خواهم همین مقدار هم سربار کسی باشم.


  ادامه مطلب... • سپاس از سحرخیزانی که یادم می کنند و عطر حضورشان اتاق من را فرا گرفته است! چنان که امروز صبح دلم نمی آمد اتاق من را ترک کنم و به زندگی روزمره بپردازم. حال که چنین چشم به زبان من دارند، شاید بد نباشد بیشتر بخواهم.


  ادامه مطلب... • همانانی که می شنوند دشنام و رب یسر بر لب خر خود می رانند، گر لحظه ای به حال نیمه شبانشان یاد من کنند و همین! بی هیچ دعایی و آرزویی نیک! صبحگاهان عطر بهشت مهمان اتاق من است.


  ادامه مطلب... • چه با سرعت می گذرند این روزها؟ ثانیه ها، دقایق و روزها، هفته ها و ماهها، انگار همین دیروز غدیر 95 بود و فردا غدیر 96! با نگاهی این لحظه ها بس سخت و دشوار و جانکاه اند و از سوی دگر سخت شتابان و گذرانند که از فرصت باقی مانده می کاهند. کس چه می داند چند تا واپسین نفس باقی مانده و کجا نشان قدم ناتمام خواهد ماند؟!


  ادامه مطلب... • به هر سو می نگرم و هر قدر خاطرات و گذشته را می کاوم هر که را می خواهم به چوب سوداگری برانم از خود ساده دل ترش می یابم. چه تقصیرها و قصورها بر دیگران روا داشته ام و چه بزرگوارانه و بزرگ منشانه چشم بر خطاهایم پوشیده اند.


  ادامه مطلب...

اعتماد به نفس

برخلاف مرگ که میگن خوبه ولی واسه همسایه! اعتماد به نفس یک خصلت خیلی خوبه اما واسه صاحبش. بعضی ها اونقدر اعتماد به نفس دارن که درست چند ثانیه پس از پایان یک رقابت حتی اگه بازنده باشن خودشونو پیروز بدونن. یا اینکه در رابطه با دوستانشون این حس رو داشته باشن که خیلی از بقیه برتر هستن و این بقیه پایین انگاشته شده خیلی دوست دارن از محضرشون کسب فیض کنن. اگرچه این اعتماد به نفس بیش از حد باعث نوعی آرامش در شخص میشه، یه بدی هم داره اونم اینه که صاحب یه همچین اعتماد به نفسی هیچوقت به فکر اطلاح و بهبود شرایط خودش نیست.

1387/03/28

تعداد بازدید:1476
نظرات شما

مسئولیت نظرات ارائه شده در این صفحه با شخص نویسنده آن است و اینجانب فقط مسئول پاسخ های خود هستم.

جالبه!!! - 1387/03/30:
- آره واقعا اعتماد به نفس زیادی اصلا اصلا اصلا خوب نیست.
پاسخ: شكسته نفسي مي فرماييد.