• چندی پیش مهدی زنگ زد و گفت دو هفته دیگه تهران تو نمایشگاه غرفه دارن و پارسال که نشد برم غرفه شون امسال برنامه ریزی کنم و برم.


  ادامه مطلب... • برزخ آن است که از صدر به زیر آیی و هنوز اندک توان ذهنی در چنته ات باقی مانده باشد که خنده های تمسخر آمیز و راه کج کردن های دیگران را بفهمی. راحت باشید خنده هایتان را نهان نکنید.


  ادامه مطلب... • جلسه آغاز شد، دانشجو از پروپوزال خود دفاع کرد و نوبت به سین جیم اساتید داور رسید. استاد بزرگ و نشسته بر قله های علم و دانش و دست نیافتنی در اندیشه ام سخن آغاز کرد و با کلامی استوار و محکم و با یقین صد در صد مطالب دانشجوی جوان را زیر سوال برد و تاخت بر او چنان که مغول بر باشتین تاخت.


  ادامه مطلب... • امروز واقعا عید است و بهترین توصیف را مولانا جلال الدین محمد بلخی از چنین روزی کرده است. امروز را به میهمانان اتاق من تبریک می گویم و امیدوارم ظفر، شادمانی و امیدی که همیشه با صبر و شکیبایی به دست می آید همنشین هر روزتان باشد.


  ادامه مطلب... • بیش از ده سال می گذرد از آن غروب دلگیر روز زمستانی در شهر گرگان. من به همراه دوستى قديمى بودم که در خیابانهای شهر پرسه میزدیم و از روزگار می گفتیم که چگونه چرخ نیلوفری را به زیر آوریم. به فلکه کاخ رسیدیم و جلوی اولین تاکسی را گرفتیم.


  ادامه مطلب...

اعتماد به نفس

برخلاف مرگ که میگن خوبه ولی واسه همسایه! اعتماد به نفس یک خصلت خیلی خوبه اما واسه صاحبش. بعضی ها اونقدر اعتماد به نفس دارن که درست چند ثانیه پس از پایان یک رقابت حتی اگه بازنده باشن خودشونو پیروز بدونن. یا اینکه در رابطه با دوستانشون این حس رو داشته باشن که خیلی از بقیه برتر هستن و این بقیه پایین انگاشته شده خیلی دوست دارن از محضرشون کسب فیض کنن. اگرچه این اعتماد به نفس بیش از حد باعث نوعی آرامش در شخص میشه، یه بدی هم داره اونم اینه که صاحب یه همچین اعتماد به نفسی هیچوقت به فکر اطلاح و بهبود شرایط خودش نیست.

1387/03/28

تعداد بازدید:1417
نظرات شما

مسئولیت نظرات ارائه شده در این صفحه با شخص نویسنده آن است و اینجانب فقط مسئول پاسخ های خود هستم.

جالبه!!! - 1387/03/30:
- آره واقعا اعتماد به نفس زیادی اصلا اصلا اصلا خوب نیست.
پاسخ: شكسته نفسي مي فرماييد.