• عقل از کف داده و دل در دست گرفته اند و از بزرگی این دل بهره برده و در پی کشف دور دستهای فیزیک و متافیزیک هستند. از غیب می گویند، فلسفه خلقت انسان در روز ازل می دانند و از سرانجام تاریخ می نویسند


  ادامه مطلب... • ظاهرا هر که در این طریق پیشتر رفته سولاتش نیز پیشتر رفته و بر ابهاماتش افزون گشته. می روی تا بدانی و با هر گام بیشتر دانی که نادانی.


  ادامه مطلب... • گاهی قصد گفتن حرفی نداری و خود سر ریز می شود! گاهی به حرف می آورند ترا! گاهی اگر پاسخ نگویی گمان می کنند که لالی! گاهی سخن می گویی به امید شنیدن حتی یک کلمه از آنکه ...


  ادامه مطلب... • گاهی حرفی زده می شود که قصد گفتن نداشته ای! گاهی به اشتباه متنی منتشر می شود که قصد انتشار نداشته ای! بعدا باید بر آن عکسی افزود و خلاصه ای.


  ادامه مطلب... • بسیار نوشتم، بسیار خواندم، بسیار ملاقات بزرگواران بسیار مرا بسیار تغییر داد. خلوت اتاق من جای اندیشیدن بود و شنیدن بیش از نوشتن. اکنون احساس می‌کنم که بسیار بسیار شده است مرا سماع در بازار و فریاد بر مناره!


  ادامه مطلب...

جی فاکس

از امروز من از جی فاکس استفاده می کنم. نسخه ای از مرورگر فایرفاکس با قابلیتهای خاص در نمایش عکس و ویدئو، مدیریت Tabها و ابزار اولیه مهندسی وب مانند Save complete و Web developer به نام ّجی فاکس در آدرس http://porsaj.com/gfox در دسترس قرار گرفته است. استفاده از ابزار PicLens که در قسمت فوقانی و سمت راست این مرورگر قرار گرفته است بخش شگفت آور آن در نمایش عکس و ویدئو است. علاوه بر آن کاربران می توانند از منوی اصلی مرورگر گزینه Tools را انتخاب نموده و سپس در بخش Add-ons، گزینه Tab Effect را فعال نمایند تا از یکی دیگر از قابلیتهای ویژه این مرورگر بهرمند شوند. نکته جالب در این مرورگر آن است که برای گسترش آن از تبلیغات منفی استفاده شده است. قابلیت Tab effect در این مرورگر در نسخه عرضه شده دارای مشکلی است که هنگام شروع به کار نرم افزار بخشهایی از صفحه سیاه شده و برای ادامه کار، کاربر باید یک بار مرورگر را Minimize و Maximize نماید.

1387/05/31

تعداد بازدید:1735
نظرات شما

مسئولیت نظرات ارائه شده در این صفحه با شخص نویسنده آن است و اینجانب فقط مسئول پاسخ های خود هستم.